قوانین استفاده

قوانین و مقررات استفاده از سامانه اس ام اس فا

سامانه پیامکی اس ام اس فا یک وب سرویس ایرانی است که از تمام قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران پیروی می کند. به همین جهت در این سامانه قوانین و مقررات بر پایه مققرات جمهوری اسلامی ایران پایه ریزی شده است که از شما خواهشمند هستیم تا به دقت این قوانین را مطالعه کنید. استفاده از امکانات این سایت به این معنی است که شما تمام قوانین و مقررات این سایت را پذیرفته اید. پس از مطالعه این قوانین غافل نشوید.

 

مدارک مورد نیاز برای دریافت پنل

 

مدارک مورد نیاز برای افراد حقیقی

 1. اسکن یا تصویر کارت ملی صاحب پنل
 2. تصویر سلفی احراز هویت اینترنتی
 3. درصورت عدم دسترسی به کارت ملی، میتوانید از گواهینامه، کارت پایان خدمت و یا پاسپورت دارای تاریخ انقضا استفاده بفرمائید .
 4. مجوز به صورت معمول تایید شده و زمان ارسال پیامک مجوز بررسی خواهد شد. (در نظر داشته باشید تایید مجوز در قسمت ارسال مدارک به معنی پذیرفتن آن مجوز نمی‌باشد.)

 

مدارک مورد نیاز برای افراد حقوقی

 1. اسکن یا تصویر کارت ملی مدیرعامل
 2. تصویر آخرین روزنامه‌رسمی شرکت (صاحب امضا در آن مشخص باشد.)

 

مدارک مورد نیاز برای سازمان ها و ارگان های دولتی

 1. نامه معرفی‌ نماینده‌ای که جهت استفاده از پنل مشخص می‌شود.
 2. مدرک مربوط به سازمان مربوطه

 

قوانین و مقررات استفاده از پنل

 1. 1. خریدار باید سن قانونی داشته باشد (18 سال کامل)
 2. 2. امکان داشتن خط در پنل بدون تکمیل مدارک وجود ندارد.
 3. 3. برای تمدید پنل کاربری باید 60 درصد هزینه اصلی پرداخت شود و برای خرید پنل نمایندگی 60 درصد به عنوان هزینه اولیه سایت پرداخت شود.
 4. 4. 10 5. پنل خریداری شده بعد از یک ماه فسخ نمیشود. هزینه پنل با مدت زمان زیر یک ماه با کسر هزینه خطوط اختصاصی خریداری شده، بازگشت داده میشود.
 5. 6. در صورت ارسال بیش از 1000 پیامک در طی 1 ماه اول، امکان فسخ نمی باشد.
 6. 7. امکان بازگشت شارژ انجام شده وجود نخواهد داشت. چراکه بعد از اعمال شارژ، تمام شارژ به پیامک تبدیل شده است.
 7. 8. قابلیت تغییر پنل وجود دارد و در صورت تغییر پنل، هزینه بعضی از خطوط به عنوان هدیه از شما دریافت نخواهد شد.
 8. 9. در رابطه با پنل نمایندگی، نماینده موظف است تا زیر مجموعه خود را مدیریت کند و تمام مدارک زیر مجموعه خود را در سایت آپلود کند.(درصورت تخلف زیر مجموعه، مدارک نماینده به پلیس فتا داده خواهد شد.)
 9. 10. در صورت داشتن تخلف و مسدودی پنل، هفت روز کاری پنل مسدود خواهد بود و سپس نماینده می تواند برای رفع مسدودی اقدام کند. باید تعهدنامه با مهر و امضا و اثرانگشت را در سایت آپلود نماید سپس منتظر بررسی های لازم بماند.

 

شرایط و قوانین خدماتی خطوط

 • شرایط خدماتی نمودن خطوط را مطالعه نمایید.
 • باید مدارک مورد نیاز که در این بخش کاملا توضیح داده شده اند را از قسمت تنظیمات-خط خدماتی در سایت بارگذاری کنید.
 • پس از اینکه مدارک تایید شد باید مدارک اصلی را به ادرس سایت ارسال کنید. پس از دریافت اصل مدارک، خط وارد پروسه خدماتی شدن خواهد شد.
 • زمان خدماتی شدن خط، متغییر است و با توجه به اینکه ارتباطات سیار مسئول رسیدگی به این موضوع هستند سامانه اس ام اس فا نمی تواند زمان دقیقی را به شما برای انجام خدماتی شدن بدهد.

 

قوانین و مقررات ارسال پیامک

 1. 1. برای ارسال پیام در مورد ملک یا اطلاعات خاص شرکتی، حتما از خط اختصاصی استفاده کنید.
 2. 2. برای ارسال پیامک های حوزه (پیراپزشکی ، دارویی ، آرایشی – بهداشتی ، ترک اعتیاد و…) نیاز است که حتما مجوز از سازمان وزرات بهداشت داشته باشید. در حوزه اختصاصی پزشکی هم باید حتما مجوز نظام پزشکی کشور را داشته باشید. ارسال پیامک در این حوزه ها بدون مجوز کاملا ممنوع است.
 3. 3. کلیه پیامک‌ها با محتوای غیراخلاقی ، توهین ، شوخی ، جوک ، اعلام برنده شدن یا ارائه جایزه ، سرکار گذاشتن از طریق پیامک (حتی دوستان و آشنایان)، اخاذی ، ارسال پیامک از طرف بانک یا اپراتورها ( همراه اول و ایرانسل) و ارسال هرگونه پیامک که به نحوی فرستنده در آن مشخص نباشد باعث مسدود شدن پنل خواهد شد.
 4. 4. استفاده از خطوط تبلیغاتی برای ارسال تبلیغاتی است و از ارسال پیام های شخصی خودداری کنید.
 5. 5. برابر اعلام سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، ارسال هرگونه پیامک در خصوص مراسم ترحیم، تشییع‌جنازه و… ممنوع می‌باشد.
 6. 6. برای اعلام قرعه کشی و اعلام برندگان قرعه کشی نیاز به نامه رسمی مبنی بر پذیرش مسئولیت است.

 

تنظیم قرارداد

 1. برای پنل های مدیریتی پنل و قرارداد به نام مدیرعامل ثبت خواهد شد و پس از عقد قرارداد نسخه دوم قرارداد به همراه گواهی امضا مدیرعامل و کپی آخرین روزنامه رسمی صاحب امضا ارسال میشود.

 

خرید پنل پیامکی

در کمتر از 1 دقیقه ارسال پیامک را شروع کنید.