ارسال پیامک به “مسدود کنندگان پیامک تبلیغاتی” ممنوع است.

 

مطابق قوانین و مقررات وزارت ارتباطات و سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی ارسال پیامک به افرادی که پیامک های تبلیغاتی خود را با استفاده از *800# مسدود کرده اند، توسط تمام سامانه های پیامکی ممنوع می باشد.
در سالهای گذشته استفاده نادرست و بی رویه از تبلیغات و عدم غیرفعالسازی این تبلیغات موجب شده است که مردم نسبت به تبلیغات بدبین شوند و دیگر حاضر به دریافت پیامک های تبلیغاتی و حتی خدماتی نباشند. مهمترین دلیل این موضوع، تصور نادرست مردم بایت کم شدن هزینه تبلیغات از آنها است. در صورتی که تبلیغات به هیچ عنوان برای افراد گیرنده هزینه ای در ندارد. به هر حال افرادی هستند که مایل به دریافت تبلیغات از طریق پیامک نیستند و این قابلیت را در گوشی های خود مسدود کرده اند.

اما همانطور که شاید دیده باشید با مسدود کردن تبلیغات، گاهی پیام تبلیغاتی دریافت میشود. شرایطی برای دور زدن این مسدودیت وجود دارد که تنها باید در صورت بسیار ضروری از آن بهره برد و نباید با استفاده نادرست از آن به حق انتخاب مخاطبین تجاوز کرد.

سامانه پیامکی اس ام اس فا مطابق با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران و بنا بر تعهدات و اخلاق و فرهنگ سازمانی، خود را موظف می داند تا با روشهای غیر مجاز ارسال پیامک مقابله کند. سامانه اس ام اس فا به هیچ وجه به مشتریان خود خدماتی در جهت لغو قوانین و مقررات ارائه نمی دهد. با اینکه می توان این مقررات را دور زد اما سامانه پیامکی اس ام اس فا به هیچ عنوان از مقررات تخلف نمی کند و افتخار دارد که همیشه با مشتریان صادق که نیازمند به دور زدن مقررات نیستند همکاری داشته است.

امید است با انجام کارهایی هر چند کوچک، در تغییر فرهنگ و رویه تبلیغات پیامکی کشور، قدمی برداریم و روز به روز به رشد این صنعت در راستای حفظ ارزش های اخلاقی کمک کنیم.

خرید پنل پیامکی

در کمتر از 1 دقیقه ارسال پیامک را شروع کنید.