نمایندگی پنل اس ام اس چیست؟

خوشبختانه امروزه بازاریابی پیامکی و ارسال پیامک های خدماتی بسیار پرطرفدار شده است و اکثر اصناف و مشاغل مایل هستند تا از این راه، به گسترش کسب و کار خود بپردازند. از این رو سامانه پیامکی اس ام اس فا با سالها تجربه مفید در زمینه بازریابی پیامکی بر آن شده تا نمایندگی مجاز خود را به افرادی که به دنبال فرصت شغلی مناسب هستند واگذار کند. از فواید مهم نمایندگی اس ام اس فا این است که شما نیاز به تخصص خاصی ندارید و به راحتی قادر به مدیریت این سامانه خواهید بود.

چگونه کسب درآمد کنیم؟

کسب درآمد از طریق فروش پنل پیامک

مشتریان شما در همه جا هستند. خوب نگاه کنید و به دنبال مشتریانی باشید که قصد پیشرفت کسب و کار و یا خدمات خود را دارند. بهترین پیشنهادها را ارائه دهید. موسسات و شرکت‌ها، مدارس و دانشگاه‌ها، انتشارات، شعب بیمه و… از جمله مشتریانی هستند که نیاز به استفاده از سامانه پیامکی دارند. فروش 24 پنل پیامکی اس ام اس فا، میتواند درآمدی معادل 3.6 میلیون تومان داشته باشد.

کسب درآمد از طریق پیامک‌های ارسالی کاربران

تعداد پیامک های ارسالی‌ شما، با افزایش کاربران به تدریج افزایش خواهد یافت. اگر کاربران شما در روز 3500 پیامک (تعداد فوق العاده پایین) ارسال کنند و هر پیامک 3.5 تومان برای شما سود داشته باشید، درآمد ماهیانه شما از این طریق 350 هزار تومان خواهد بود.

کسب درآمد از طریق فروش خط اختصاصی

فروش خطوط اختصاصی بخش بزرگی از درآمد ماهیانه شما خواهند بود. شماره های رندتر سود بیشتری به دنبال خواهند داشت. پس حتما در تبلیغ خط اختصاصی این مورد را مدنظر بگیرید. هر 5 خط اختصاصی که به فروش میرسانید در ماه حدود 250 هزار تومان به شما سود خواهد رساند.

کسب درآمد از طریق فروش سامانۀ نمایندگی

از رایج ترین روش های کسب و کار اقدام به ساخت زنجیره و زیر مجموعه است. شما میتوانید نمایندگی های فروش پیامکی اس ام اس فا را خودتان به فروش برسانید و علاوه بر سد فروش نمایندگی، در سود حاصله از فروش نمایندگی هم سهیم باشید.

امکانات نمایندگی

از بهترین مزیت هایی که سامانه پیامکی اس ام اس فا در اختیار شما قرار میدهد این است که شما میتوانید کاملا مستقل از اس ام اس فا اقدام کنید و حتی نام جداگانه برای خود انتخاب کنید و یک سامانه مستقل نمایش داده شوید. البته شما از سامانه اس ام اس فا استفاده خواهید کرد و از امکانات آن بهره خواهید برد. تنها فرق این است که شما یک مجموعه مستقل خواهید بود.

ثبت و مدیریت کاربران سامانه

تعریف کاربران جدید و امکان فعال سازی ثبت نام آنلاین از امکانات فوق العاده ای است که در سامانه پیامکی اس ام اس فا به نمایندگان اعطا میشود. همچنین 20 امکان برای مدیریت کاربران در اختیار شما به عنوان نمایندگی اس ام اس فا قرار خواهد گرفت.

ایجاد بسته های جدید با تعرفه های متفاوت

بسته های متفاوت بسازید و بسته به دلخواه خود و بر اساس هزینه اولیه و تعرفه پیامک، بسازید. همچنین برای هر بسته میتوانید امکانات متفاوتی را ایجاد کنید.. 

اتصال به درگاه بانکی شما

درگاه بانکی خود را بر روی سامانه تعریف کنید، تا پرداختی های کاربران مستقیما به حساب شما واریز گردد.

بررسی آمار و گزارش‌گیری

گزارش گیری از تمام فعالیت های انجام شده در سامانه پیامکی با تمام جزییات پرداختی ها، فعالیت ها، ارسال های انبوده و …. قابل انجام است.

شخصی سازی سامانه

شخصی سازی ظاهر سامانه به سلیقه شما از امکانات عالی دیگر این نمایندگی ها است. همچنین امکان شخصی سازی در مورد پیامک ها و ارسال و نمایش پیامک ها در زمان دلخواه شما از دیگر فواید این نمایندگی است.

شروع یک کسب و کار موفق

همین الان بهترین زمان برای شروع یک کسب و کار عالی است. همین حالا ثبت نام کنید!

ثبت نام و فعال‌سازی آنی

ایجاد وب سایت اختصاصی

نمایندگی اس ام اس فا به شما یک سامانه قدرتمند برای مدیریت و ایجاد کاربر و نماینده خواهد داد. اما بسته ویژه نمایندگی چه امکاناتی دارد؟ بسته پیشرفته نمایندگی می تواند علاوه بر مدیریت و ایجاد کاربر و نماینده، به شما یک سایت اختصاصی بدهد که شما در آن میتوانید به کاربران خود، مشخصات، امکانات، بسته ها و تعرفه های خاص خود را ارائه دهید.

نمونه درآمدی نماینده اس ام اس فا

در ادامه برای شما آماری از میزان درآمد در ماه از راه های مختلف موجود در نمایندگی را تهیه کرده ایم که میتواند در انتخاب بهتر به شما کمک کند. البته این آمار حداقل درآمد است و نمایندگان برتر ما، درآمدی به مراتب بیشتر در طول ماه به دست می آورند.

صورت حساب حداقل درآمد شما در یک ماه

از تاریخ ۲۸ مهر ۱۳۹۹ الی ۲۸ آبان ۱۳۹۹

موضوع
واحد
قیمت واحد
مبلغ
سود

فروش پنل پیامک
24
150,000
3,600,000
3,600,000

پیامک
100,000
14.5
1,450,000
350,000

خط(1000 -8 رقمی)
5
350,000
1,750,000
250,000

نمایندگی
1
520,000
520,000
260,000

فروش پنل پیامک

24 روز اداری در طول ماه وجود دارد که شما با فروختن یک پنل در هر روز میتوانید 24 پنل بفروشید. این کمترین فروشی است که شما در یک ماه خواهید داشت.

ارسال پیامک انبوه

با داشتن حداقل 25 کاربر و استفاده کاربران از 4000 پیامک در ماه، برای شما در ماه 100000 ارسال پیامک را به دنبال خواهد داشت. (ارسال روزانه 130 پیامک توسط هر کاربر)

واگذاری خط اختصاصی

شما قدرت مجاب کردن مشتری میتوانید حداقل 5 کاربر از 24 کاربر ماهیانه خود را متقاعد به استفاده از خطوط اختصاصی کنید. هرچه این ارقام بهتر و رندتر باشند درآمد شما بهتر خواهد شد.

واگذاری نمایندگی

شما با کمی فعالیت بیشتر و نشان دادن تلاش خود به اقوام و آشنایان به راحتی خواهید توانست ماهی یک نفر را متقاعد به گرفتن نمایندگی کنید. بدین صورت شما علاوه بر فعالیت های خود از سود فعالیت های نمایندگی خود نیز بهره مند خواهید شد.

در نظر داشته باشید نمونه درآمدی فوق با در نظر گرفتن فروش یک بسته در ماه و سود کم در نظر گرفته شده است و مطمئنا با فعالیت بیشتر، درآمد هم افزایش خواهش داشت.

تعرفه دریافت نمایندگی اس ام اس فا

نمایندگی

نمایندگی + سایت

امکان ارائه نماینده
وب‌سایت اختصاصی ورود کاربران
وب‌سایت معرفی و توضیحات اختصاصی
اعتبار هدیه
5000 (پیامک)
5000 (پیامک)
تعرفه پیامک
15.6 تومان
15.6 تومان
شماره اختصاصی هدیه (50002)
انتخابی
انتخابی
ثبت نام و فعال‌سازی لحظه ای
قیمت بسته
520 هزار تومان
2,200 میلیون تومان

سی روز بازگشت هزینه

پشتیبانی شبانه روزی

آموزش کامل کار با سامانه

اعطای نمایندگی به صورت اقساط

علاقه مندان به اخذ نمایندگی، می توانند طرح نمایندگی را به صورت اقساط تهیه فرمایند، بدین صورت که 50% از مبلغ طرح در هنگام عقد قرار داد و مابقی مبلغ یک ماه بعد دریافت خواهد شد.

خطوط اختصاصی و عمومی

اپراتور تعرفه هر پیامک (تومان)
3000 16
5000 15

مالیات ارزش افزوده به مبالغ فوق اضافه می گردد.

  • تعرفۀ ارسال پیامک از خطوط مختلف طبق جدول زیر محاسبه می‌شود:
  • به هر یک از نمایندگان یک خط اختصاصی 1000، یک خط اختصاصی 3000 با قابلیت ارسال و دریافت به عنوان هدیه ارائه خواهد شد.
  • به هر نماینده چهار خط عمومی رند جهت تخصیص به کاربران تعلق می‌گیرد.
    این خطوط از 2 اپراتور 3000 و 5000 می‌باشند.
  • اکثر تعرفه‌های اس ام اس فا بر اساس خطوط deliver-based می‌باشد و هزینۀ پیامک‌های نرسیده به مقصد به حساب کاربر باز می‌گردد.
  • برخی از شرکت‌های مشابه بر اساس خطوط send-based تعرفه‌های کمتری را ارائه می‌دهند که در نهایت ارزش چندانی نخواهد داشت.
  • شماره‌های عمومی قابل استفادۀ تمام کاربران بوده و قابلیت دریافت پیامک ندارند. این شماره‌ها جهت ارسال انبوه بر اساس بانک سامانه می‌باشد.

سوالات متداول

پاسخ سوالات متداول برا اخذ نمایندگی اس ام اس فا

امکان بازگشت وجه و غیرفعال سازی نمایندگی وجود دارد؟

بله. این امکان وجود دارد که شما نمایندگی خود را تا بعد از یک ماه به هر علتی لغو کنید. وجه پرداخت شده به شما بازگردانده خواهد شد.

نمایندگی بر روی چه آدرس اینترنتی قرار می گیرد؟

شما میتوانید نمایندگی را بر روی آدرس دلخواه خودتان قرار دهید. این آدرس توسط خود شما باید ثبت شود.

مثال: دامنه خود را بر روی DNS های اس ام اس فا قرار دهید.

تضمینی بر درآمد و سود نمایندگی وجود دارد؟

خیر، این موضوع به فعالیت نمایندگی و قدرت نمایندگی در جذب مشتری بستگی دارد. نمایندگی های فراوانی وجود دارند که توانسته اند به خوبی عمل کنند و به درآمد بالای ده میلیون تومان در ماه برسند. پس تماما به خود شما و نوع جذب کاربر بستگی دارد.

با اخذ نمایندگی فروش پنل پیامک، طراحی وب سایت معرفی هم انجام می گردد؟

خیر، طراحی وب سایت مستلزم خرید بسته دوم نمایندگی است. با بسته اول شما میتوانید نمایندگی خود را بر روی آدرس دلخواه خود داشته باشید. خرید بسته دوم نیز به شما امکان طراحی وب سایت معرفی را خواهد داد.

پشتیبانی کاربران و نمایندگان با اخذ نمایندگی، بر عهده چه کسی است؟

پشتیبانی نماینده و همکاران نماینده بر عهده تیم اس ام اس فا است ولی با توجه به ریبرندینگ نمایندگی، پشتیبانی کاربران و نمایندگان نماینده بر عهده نماینده و تیم آن است.

آیا محدودیتی در ایجاد کاربر وجود دارد؟

خیر، شما امکان ایجاد نامحدود کاربر را دارید.

آیا ارائه نمایندگی مشابه امکان پذیر است؟

بله، بله، برای نمایندگی مشابه شما مستلزم به پرداخت 260000 هزار تومان به سامانه اس ام اس فا برای هر نمایندگی خواهید بود.

امکان کاهش تعرفه پیامک وجود دارد؟

بله، اگر میزان ارسال پیام در نمایندگی به بیش از 1 میلیون ارسال پیامک در ماه برسد، سامانه پیامکی اس ام اس فا میتواند در تعرفه ها تخفیف ارائه کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در ساعات اداری با پشتیبانی اس ام اس فا تماس بگیرید.

آیا برای شروع کار نیاز به ثبت شرکت هست؟

خیر، در شروع کار و راه اندازی نمایندگی اس ام اس فا، اجبار و نیازی به ثبت شرکت نیست.

برای انتقال وجه و پرداخت آنلاین کاربران و نمایندگان من، اطلاعات و درگاه اختصاصی اس ام اس فا نمایش داده می شود؟

پس از اخذ نمایندگی توسط شما، برای انتقال وجه و پرداخت آنلاین نمایندگی، اطلاعات حساب و درگاه بانکی متصل به حساب شما نمایش داده میشود و هزینه ها مستقیما به حساب شما واریز میشود. درگاه پرداخت را میتوانید از بانک ها تهیه کنید.

خرید پنل پیامکی

در کمتر از 1 دقیقه ارسال پیامک را شروع کنید.