به ارائه خدمات به بیش از 8,000 مشترک افتخار می کنیم!

جای شما در بین مشترکین سامانه اس ام اس فا خالی است

ضمن تبریک برای ایجاد سیستم‌هایی در خور تحسین، مراتب تقدیر خود را از عملکرد مجموعه منسجم، پاسخگو و متعهد آن شرکت اعلام داشته و همچنین رضایتمندی شرکت هواپیمایی ماهان را از 4 سال ارائه خدمات و پیشتیبانی بدون نقص سامانه اس ام اس فا ابراز می‌داریم.

یکی از همکاران قدیمی شرکت تایدواتر، شرکت اس ام اس فا می¬باشد. یکی از اصول اساسی برقراری همیشگی کیفیت خدمات در طی سالهای همکاری بوده است.

صادقیتاید واتر

برخی از خواص منحصربفرد اس ام اس فا، پنلی فوق¬العاده، بانک اطلاعاتی گسترده و پشتیبانی بی¬نظیر می¬باشد که توانسته خدمات پیامکی بسیار خوبی را به دینگ ارائه کند. بدون شک، همکاری با تیم اس ام اس فا یکی از تجارب بی¬نظیر دینگ بوده است.

نظم، دقت، پیگیری، سرعت و اخلاق حرفه‌ای، اینها کلماتی هستند که می‌توانند اس ام اس فا را در انجام امور محوله به این شرکت به خوبی توصیف نمایند. بیش از 9 سال همکاری با اس ام اس فا، رضایت کامل شرکت حیات‌گستر و نساجی بروجرد را به همراه داشته است.از ویژگی¬های دیگر اس ام اس فا، می¬توان به نظم، دقت، پیگیری، سرعت و اخلاق حرفه¬ای در انجام مراحل کاری اشاره کرد. در طی 9 سال همکاری شرکت حیات گستر و نساجی بروجرود با اس ام اس فا، رضایت کامل مجموعه¬های تحت خدمات برقرار بوده است.

بدون شک یکی از برترین شرکت‌های ارسال پیامک، به دلیل تجربه و دانش فنی و حفظ اصل مهم مشتری‌مداری در سال¬های اخیر مجموعه¬ی اس ام اس فا بوده است. تجربه شخصی با این مجموعه، یکی از بهترین دوران‌های کاری را برای ما رقم زده است. در طی 7 سال سپری شده می¬توان به سادگی این مهم پی برد که نرخ جذب دانشجویان جدید و همچنین تعامل بدون نقص دانشجویان و اساتید دانشگاه به لطف بستر فراهم شده توسط این مجموعه بوده است.
hyperstar 4
isaco 1
yas 1
chopan
Kosar logo 1
mimas 1
golshan
oghab

در طی 2 سال گذشته، مجتمع دارویی-درمانی هلال احمر ایران از خدمات مجموعه اس ام اس فا و سیستم پشتیبانی و فروش آن بهره‌مند شده است و تعامل دوستانه با این مجموعه را مطلوب ارزیابی می¬نماید.

جهاد دانشگاهی (واحد صنعتی امیرکبیر) به کمک سامانه اس ام اس فا در طی سه سال گذشته، بخشی گسترده¬ای از تبلیغات خود را انجام داده است. این مجموعه توانسته است ضمن کاهش هزینه¬های تبلیغاتی خود، رویکردی بهتر برای اطلاع‌رسانی و جذب مخاطب برای دوره‌های کوتاه‌مدت و تخصصی و تبلیغات حوزه فرهنگی ایجاد نماید. از دیدگاه این مجموعه، سامانه اس ام اس فا در مقایسه با سایر سامانه‌های پیامکی، از برتری¬های بخصوصی از جمله پایگاه دادۀ طبقه‌بندی شده، سرعت ارسال بالا با اختلال کم و از سمتی رعایت صحیح مشتری¬مداری برخوردار است.

به جمع خانواده اس ام اس فا بپیوندید!

عرفان رادمهر باشگاه پایتخت

من پنل پیامکی اس ام اس فا را خریداری کردم، عالی هستن و پشتیبانی اس ام اس فا حرف نداره.

سعید خاور شرکت سینا

مجموعه اس ام اس فا دارای یک تیم مسئولیت‌پذیر و متعهد است. تیمی که از همکاری با آنها رضایت کامل داشتیم.

شایان مهاجر موسسه حقوقی بین المللی ضمیر عدالت ایرانیان

مدت کوتاهی ست (حدودا 4 ماه) که 2 پنل پیامکی از سامانه اس ام اس فا خریداری نمودیم که از روز خرید تاکنون صبورانه به کلیه سوالات و مشکلات ما پاسخ داده و با پشتیبانی خوبشون بسیار در رسیدن ما به اهدافمون موثر بوده اند.
مدیر IT موسسه
شایان مهاجر

علی چراغی

من 5 ساله با اس ام اس فا کار میکنم و فوق العاده از خدماتشون راضی هستم. مهمترین معیار انتخاب من قیمت مناسب و پشتیبانی سریع هست .
خیلی ممنون بابت سامانه خوبتون

علی پایدار موسسه حقوقی آگاه ثبت

من 5 ساله با اس ام اس فا کار میکنم و فوق العاده از خدماتشون راضی هستم. مهمترین معیار انتخاب من رابط کاربری ساده و آسان اس ام اس فا هست.

ایمان اقبالی

باسلام وخسته نباشید خدمت کارکنان محترم این مجموعه من سایت های شمارابررسی کرده ام وبسیار جالب بود وتاکنون بسیارراضی هستم

حسین رضاییان سازه گستر افراز

سلام، من بیش از 3 ساله از خدمات اس ام اس فا برای اتصال به وردپرس استفاده می کنم و کاملا راضی هستم. لازم میدونم یه خسته نباشید هم به تیم توسعه دهنده پلاگین وردپرس و پشتیبانی مجموعه بگم. فوق العاده اید. ممنون

محمد جهانشاهی تبیان هاستینگ

سامانه اس ام اس فا این امکان را برای ما ایجاد کرده است که در مواقع ایجاد سرویس ایجاد تیکت اطلاع از فاکتور ها را از طریق پیامک به مشتریان و همچنین به ما پیامک ارسال میشه این امکان در مواقعی مفید است که کاربر به اینترنت متصل نیست و از طریق پیامک تمامی تغییرات در پنل کاربری به ایشان اعلام میگردد.

خرید پنل پیامکی

در کمتر از 1 دقیقه ارسال پیامک را شروع کنید.