به ارائه خدمات به بیش از 8,000 مشترک افتخار می کنیم!

به مشترکین اس ام اس فا بپیوندید

سازمان بنادر و دریانوردی به پاس پشتیبانی 4 ساله و بی نقص سامانه اس ام اس فا ، صمیمانه ترین تشکرات خود را نسبت به این سامانه اعلام می کند. عملکرد منسجم، پاسخگویی سریع و تعهد در قبال وظایف از اصلی ترین ویژگی های سامانه خدماتی اس ام اس فا می باشد که توانسته رضایت سازمان بنادر و دریانوردی را جذب کند.

سامانه اس ام اس فا با داشتن خدمات با کیفیت توانسته نظر شرکت تایدواتر را جذب کند و حفظ این کیفیت در طول سالها خدمات موجب همکاری طولانی مدت تایدواتر با این سامانه گشته است.

صادقیتایدواتر خاورمیانه

ارائه خدمات عالی از جمله پنل کاربری قدرتمند، بانک های اطلاعاتی گسترده و پشتیبانی 24 ساعته و سریع، باعث شده تا شرکت دینگ از مشتریان دائم این سامانه باشد. یک تعامل عالی با یک تیم با تجربه و مجرب را طی سالها همکاری با اس ام اس فا تجربه کرده ایم.

همکاری 9 ساله شرکت حیات گستر و نساجی بروجرد به موجب نظم، دقت، پیگیری، سرعت و اخلاق حرفه ای تیم اس ام اس فا اتفاق افتاده است. این سامانه با تعهدات کاری مثبت و انجام به موقع و سریع پشتیبانی توانسته نظر ما را به خود جلب کند و یک همکاری طولانی مدت نتیجه این اعتماد بوده است.

در یک همکاری 7 ساله با سامانه اس ام اس فا توانستیم در جذب دانشجویان جدید و تعامل بین دانشجویان و اساتید بسیار موفق عمل کنیم. این نتیجه عالی در پی قدرت بالای این سامانه و تجربه و دانش فنی بالای این سامانه رخ داده است. مسلما این همکاری از درخشان ترین تجربیات ما خواهد بود.

سامانه اس ام اس فا با داشتن پشتیبانی قوی و اخلاق حرفه ای و مشتری مداری توانسته رضایت مجتمع دارویی-درمانی هلال احمر را جلب کند و دو سال پیاپی این همکاری به لطف خدمات خوب این سامانه ادامه داشته باشد.

نتیجه 3 سال همکاری جهاد دانشگاهی(واحد صنعتی امیر کبیر) با سامانه اس ام اس فا، رفع بخش اعظمی از نیازهای تبلیغاتی این بخش بوده است. دلیل این امر، داشتن پایگاه داده اطلاعاتی گسترده، سرعت ارسال بالا پیامک ها، هزینه مناسب، پشتیبانی حرفه ای و رعایت اصل مشتری مداری بوده است. با خدمات فوق توانستیم جذب مخاطبان بسیاری در دوره های تخصصی و کوتاه مدت و همچنین اطلاع رسانی های فرهنگی با حداقل هزینه داشته باشیم.

به جمع خانواده اس ام اس فا بپیوندید!

عرفان رادمهر باشگاه پایتخت

با پشتیبانی عالی سامانه پیامکی اس ام اس فا دغدغه ای نداریم و به راحتی با راهنمایی های مناسب این شرکت و پشتیبانی حرفه ای، قادر به مدیریت پنل و خدمات خود هستیم.

سعید خاور شرکت سینا

داشتن یک تیم مسئولیت پذیر و حرفه ای موجب شده تا رضایت کامل در مورد خدمات و پشتیبانی سامانه پیامکی اس ام اس فا داشته باشم.

شایان مهاجر موسسه حقوقی بین المللی ضمیر عدالت ایرانیان

پاسخگویی سریع و دلسوزانه و راهنمایی های لازم برای اداره بهتر پنل پیامکی، از مهمترین ویژگی های سامانه پیامکی اس ام اس فا است که در این 4 ماه همکاری نظر ما را جلب کرده است.
مدیر IT موسسه
شایان مهاجر

علی چراغی

من 5 ساله با اس ام اس فا کار میکنم و فوق العاده از خدماتشون راضی هستم. مهمترین معیار انتخاب من قیمت مناسب و پشتیبانی سریع هست .
خیلی ممنون بابت سامانه خوبتون

علی پایدار موسسه حقوقی آگاه ثبت

5 سال سابقه همکاری با سامانه اس ام اس فا را دارم و قیمت مناسب و پشتیبانی سریع این سامانه از مهمترین عوامل برای تدوام این همکاری بوده است.

ایمان اقبالی

5 سال سابقه همکاری با سامانه پیامکی اس ام فا را دارم و دلیل اصلی برای انتخاب این سامانه، رابط کاربری آسان این سامانه است.

حسین رضاییان سازه گستر افراز

بیش از سه سال سابقه کار با سامانه اس ام اس فا برای اتصال به وردپرس را دارم. پشتیبانی و پلاگین های عالی این مجموعه از دلایل مهم برای انتخاب این مجموعه بوده است و به تیم توسعه دهنده پلاگین وردپرس این مجموعه و واحد پشتیبانی خسته نباشید میگویم.

محمد جهانشاهی تبیان هاستینگ

ما از امکانات سامانه اس ام اس فا برای مواقعی که اتصال کاربرانمان به اینترنت قطع است بهره میبریم. ما هر تغییری را در زمان آفلاین بودن کاربر با پیامک اس ام اس فا به وی خبر می دهیم. از این سرویس برای ایجاد سرویس، ایجاد تیکت و اطلاع از فاکتورها بهره میبریم و پیامک های کاربران را نیز در این سرویس دریافت می کنیم.

خرید پنل پیامکی

در کمتر از 1 دقیقه ارسال پیامک را شروع کنید.