2020/08/12

بازاریابی پیامکی و یا ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه یکی از آسان ترین راه های آگهی کردن خدمات و محصولات یک شرکت معتبر می باشد که در سالیان اخیر استفاده آن رایج شده است.
در دنیای امروز با توجه به گسترش روزافزون کسب و کارها، کارگاه های تولیدی و تجارت و بیزینس های مختلف، رقابت تنگاتنگی برای جذب مشتری وجود دارد.
یکی از راههای موفقیت در کسب و کار که بسیار تاثیرگذار می باشد،تبلیغات است.
اهمیت تبلیغات به قدری زیاد است که در بسیاری موارد، توقف آن به معنای کاهش مشتری و سوددهی شرکت می باشد. به همین دلیل شرکت ها و سازمان ها به دنبال روش های مناسب و پربازده برای تبلیغات محصولات و خدمات خود هستند تا بتوانند در مدت کوتاهی کسب و کار خود را ارتقا دهند.
روشی که ما به شما پیشنهاد می دهیم استفاده از تبلیغات به روش بازاریابی پیامکی است.
بازاریابی پیامکی برای همه کسب وکارها به خصوص کسب وکارهایی که خدمات خاصی ارائه می دهند بسیار مفید است. ارسال پیامک تبلیغاتی، روشی کاربردی و موثر است که ارتباط شما با مشتری را بدون هیچ واسطه ای امکان پذیر می سازد. در روش ارسال پیامک تبلیغاتی، شما می توانید به صورت مستقیم و مداوم با مشتری خود ارتباط برقرار کنید. از آن جایی که تلفن همراه ابزار ارتباطی است که در دسترس همگان می باشد، ارسال پیامک تبلیغاتی روشی ساده و کاربردی برای جذب مشتری می باشد.

روش های سنتی تبلیغات خدمات و محصولات

روش های دیگری هم برای تبلیغات وجود دارد. به عنوان مثال، برخی از شرکت ها برای معرفی محصول و یا خدمات خود از روش های سنتی تبلیغات مانند ارسال هدایای تبلیغاتی و یا چاپ تقویم و سررسید استفاده می کنند.

این دسته از تبلیغات علاوه بر این که هزینه های زیادی را برای شرکت ایجاد می کند، فقط برای مشتریان ثابت و شناخته شده کاربرد دارد و احتمال جذب مشتری جدید بسیار کم است.
در فضای مجازی هم، حجم و تعداد زیادی از آگهی تبلیغاتی وجود دارد و احتمال دیده شدن و مورد توجه قرار گرفتن پیام شما کاهش می یابد.  هزینه تبلیغ در فضای مجازی بسیار بیشتر از ارسال پیامک تبلیغاتی می باشد. با تبلیغ در فضای مجازی هم هزینه ساخت تبلیغ و هم پخش آن در سایت ها را از شما دریافت می کنند.
همچنین، همه افراد به شبکه های اجتماعی دسترسی ندارند که تبلیغ شما را ببینند، اما همه افراد پیامک دریافت می کنند.
اگر پیامک تبلیغاتی تان را با نام شرکت خود بفرستید از نظر روانشناسی توجه مخاطب خود را بیشتر جلب می کنید.

اس ام اس فا این امکان را دارد که به شما نشان می دهد چه کاربرانی با شما ارتباط برقرار کردند. شما می توانید این مخاطبان را ذخیره کنید و در لیست مشتریان ثابت و وفادار خود قرار دهید. این مشتریان به شما اعتماد بیشتری دارند و شما می توانید خدمات بهتری به آن ها ارائه دهید.
بیشتر افراد ترجیح می دهند پیامک های تبلیغاتی و کدهای تخفیف را از طریق پیامک دریافت کنند.
ارسال پیامک تبلیغاتی با پوشش دهی بالایی که دارد احتمال فروش شرکت شما را چند برابر افزایش می دهد.
در ادامه این مقاله به معرفی سایر ویژگی های تبلیغات به روش ارسال پیامک و یا اس ام اس می پردازیم.

چرا ارسال پیامک تبلیغاتی را انتخاب کنیم؟

آیا می دانستید که مردم به طور میانگین 98 درصد از اس ام اس هایی که به آن ها ارسال می شود را می خوانند. در سرویس های دیگر مانند ایمیل و فیس بوک این آمار بسیار پایین می باشد و تا 12 درصد هم دیده شده است.
تبلیغات از طریق ایمیل نیاز به تنظیماتی مانند طراحی گرافیکی دارد در صورتی که شما می توانید به سادگی پیامک تبلیغاتی خود را ارسال کنید.
گوشی موبایل افراد همیشه در دسترس آن ها قرار دارد و چک می شود، ولی ایمیل معمولا هر روز چک نمی شود.
همچنین، سرعت ارسال پیامک تبلیغاتی بسیار بالاست و پیامک شما در همان ساعات اولیه خوانده می شود.
پس ارسال پیامک تبلیغاتی،یک روش اطلاع رسانی سریع برای ارتقای کسب و کار و افزایش فروش محصولات و خدمات شما می باشد.
پیامک های تبلیغاتی شما می تواند بر اساس یک منطقه خاص، سن و جنسیت افراد و یا انتخاب یک دکل مخابراتی ارسال شود.

ممکن است پیامک تبلیغاتی شما مورد استفاده همگان نباشد و همه به نوع خدمات شما نیاز نداشته باشند. اگر پیامک تبلیغاتی شما بر اساس نیاز افراد ارسال شود، نتیجه خیلی بهتری از بازاریابی پیامکی خود خواهید گرفت.
در اس ام اس فا این امکان که شما به صنف خاصی از مشاغل پیامک تبلیغاتی ارسال کنید هم، وجود دارد.
وقتی شما برای ارسال پیامک تبلیغاتی خود جامعه هدف دارید،از هدر رفتن پیامک های تبلیغاتی خود جلوگیری می کنید.

به صرفه بودن ارسال پیامک تبلیغاتی

ارسال پیامک تبلیغاتی نسبت به سایر روش های تبلیغات به صرفه تر می باشد. در این روش، شما می توانید در هزینه های خود صرفه جویی کنید و سرمایه تان را در بخش های دیگری استفاده کنید.
در صورتی که تعداد پیامک های ارسالی شما حدود صد هزار پیامک باشد، می توانید خودتان شخصا اقدام به ارسال پیامک های تبلیغاتی کنید. کار با پنل پیامکی بسیار ساده می باشد و مشکلی در استفاده از آن ها نخواهید داشت.
می توانید پنل های پیامکی که خدماتی مانند امکان سوال و جواب، نظر سنجی و قرعه کشی دارند را انتخاب کنید. انتخاب این پنل ها باعث می شود ارتباط بهتر و موثرتری با مخاطبان خود داشته باشید.
با تبلیغات در فضای مجازی، شما نمی توانید بفهمید چند نفر و از کدام جامعه هدف تبلیغ شما را دیده اند.
با ارسال پیامک تبلیغاتی شما آمار دقیق تری از بازدیدکنندگان خود خواهید داشت.

هزینه ارسال پیامک تبلیغاتی

اولین چیزی که شرکت ها در انتخاب پنل ارسال پیامک تبلیغاتی به آن توجه می کنند، هزینه ارسال پیامک می باشد.اما باید بدانید که علاوه بر تعرفه پیامک عوامل دیگری مانند مبلغ مالیات بر ارزش افزوده، هزینه استفاده از بانک شماره، هزینه پنل و هزینه افزونه ها در هزینه نهایی ارسال پیامک تاثیرگذار می باشد.
هر چقدر پنل پیامکی شما دارای امکانات بیشتری باشد و خدمات بیشتری ارائه دهد، هزینه دریافتی هم افزایش می یابد.
همچنین اگر اس ام اس های تبلیغاتی شرکت شما به هر دلیلی ارسال نشود، هزینه پیامک های برگشتی به حساب شما واریز خواهد شد. گزارش ارسال تمام پیامک ها هم، در صورت درخواست مشتری داده می شود.
شرکت ما امکاناتی برای ارسال پیامک های تبلیغاتی در اختیار شما قرار می دهد تا بازاریابی پیامکی خود را با بهترین کیفیت آغاز کنید.
کارکنان ما در تمامی مراحل، پاسخگوی سریع سوالات و مشکلات کاربران و مشتریان گرامی می باشد و پشتیبانی های لازم را خواهند داشت.
بیشتر افراد ترجیح می دهند پیامک های تبلیغاتی و کدهای تخفیف را از طریق پیامک دریافت کنند.

برچسب ها
به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ اس ام اس فا به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه