2022/03/03

دیگر زمان دعوت نامه کاغذی و هزینه بالا برای اطلاع رسانی همایش و جلسات گذشته است. با یک پیامک دعوت به همایش به آسانی این کار قابل اجرا می باشد. برگزاری سمینار ها و اطلاع رسانی ساعت و مکان تمام جلساتی از این قبیل با این روش امکان پذیر خواهد بود.

پیامک دعوت به همایش چیست؟

پیامک دعوت به همایش عبارت است از ارسال یک پیام متنی از یک سرور یکسان به صورت همزمان. این پیام دارای متن مشترک و مشخص برای همه افراد خواهد بود. شماره ای که با آن برای تمام افراد پیام ارسال شده یکسان می باشد. این پیام در آن واحد برای تمامی شماره های انتخاب شده ارسال می گردد.

پیامک دعوت به همایش حاوی چه اطلاعاتی می باشد؟

پیامک دعوت به همایش به صورت روتین معمولا دارای محتویات و اطلاعات زیر می باشد:

 1. دارای عنوان جلسه،سمینار و همایش خواهد بود.
 2. حاوی اطلاعات و مشخصات اساتید، رزومه و سابقه افراد سخنران می باشد.
 3. پیامک دعوت به همایش مشخص کننده ساعت برگزاری و اطلاعات محل برگزاری خواهد بود.
 4. دارای مشخصات اداره، مرکز و سازمان برگزار کننده سمینار،جلسه و همایش می باشد.
 5. این پیامک شماره تماس و در صورت نیاز لینک اتصال به این سمینار یا همایش را خواهد داشت.
 6. اطلاعات امتیاز بازآموزی و سایر مزایا برای شرکت کنندگان در صورت شرکت را به افراد خواهد داد.

برگزاری سمینار و همایش‌های مهم با یک پیامک چگونه امکان پذیر است؟

برای اینکه از پیامک دعوت به همایش بتوانیم استفاده نماییم به روش های زیر می توانیم عمل کنیم:
1. فرستادن پیامک دعوت به همایش توسط سیم کارت و گوشی شخصی: این روش جدا از هزینه بسیار وقت گیر نیز می باشد. همچنین معمولا افراد با دیدن اس ام اس با شماره شخصی به آن اعتماد نخواهند کرد.
2. خرید یک سامانه مشترک و ارسال پیامک با آن: در این روش از ارسال پیامک دعوت به همایش شما از یک سایت یا اپراتور خاص یک سامانه ارسال اس ام اس خریداری می نمایید. سر شماره این سامانه تلفن همراه نمی باشد. پس مشکل قبلی را نخواهد داشت. هزینه نسبتا کمتری هم دارد. ولی وارد کردن شماره های مورد نظر و تنظیم متن اس ام اس وقت گیر می باشد.
3. روش بعدی برای ارسال پیامک دعوت به همایش: استفاده از سایت های حرفه ای برای این منظور می باشد. این روش راحت ترین و کم هزینه ترین روش برای این کار می باشد. در این روش شما با مراجعه به سایت هدف منظور خود را بیان کرده و شماره های خود را به این سایت ها می دهید. سپس ارسال حجمی با سرشماره خاص و متنی که شما تعیین می کنید ارسال می شود.

برگزاری سمینار

بهترین سایت برای ارسال اس ام اس دعوت به سمینار و پیامک دعوت به همایش کدام سایت می باشد؟

سایت اس ام اس فا با آدرس www.smsfa.ir یکی از بهترین سایت ها در زمینه پیامک دعوت به همایش و خدمات مشابه می باشد. ما این سایت را به شما پیشنهاد می دهیم زیرا که یکی از حرفه ای ترین سایت ها در این زمینه می باشد.

ویژگی های منحصر بفرد اس ام اس فا در خصوص ارسال پیامک دعوت به همایش:

 1. تنها با بررسی رزومه این شرکت می توانید به کیفیت خدمات این شرکت پی ببرید.
 2. بررسی شرکت های همکاری کننده در خصوص ارسال پیامک دعوت به همایش بسیاری از حقایق را برای ما آشکار خواهد کرد.شرکت های بزرگ و معتبر خصوصی و دولتی از جمله این مشتریان می باشند.
 3. این مرکز دارای یکی از تکمیل ترین بانک های شماره تلفن در تمام زمینه ها می باشد. که برای مشتریان و کاربران در تمام زمینه ها می تواند مفید باشد.
 4. قابلیت خرید یک خط ثابت و دائمی برای ارسال پیامک دعوت به همایش در این سایت فراهم می باشد.
 5. یکی از خاص ترین خدماتی که در اس ام اس فا موجود است قابلیت اتصال سهل و آسان سایت،فروشگاه اینترنتی و اپ شما به سامانه ارسال پیام این سایت می باشد.
 6. این سایت به دلیل اینکه از کیفیت خدمات خود اطمینان دارد. قابلیت بازگشت هزینه تا 30 روز در صورت عدم رضایت از خدمات پنل را در اختیار کاربران قرار داده است.
 7. با توجه به اینکه یک تیم حرفه ای پشتیبانی کننده این سایت می باشد. پشتیبانی آنلاین و 24 ساعته را در اختیار مشتریان قرار داده است.
 8. همواره یک آمار آنلاین در این سایت وجود دارد. این آمار شما را از میزان رضایتمندی مشتریان آگاه می سازد.
 9. قیمت های اس ام اس فا در زمینه ارسال پیامک دعوت به همایش و سایر موارد کاملا منصفانه و رقابتی می باشد.

در انتها:

پیامک دعوت به همایش یک امکان بسیار عالی در برگزاری سمینار ها و همایش ها می باشد. به ویژه در حال حاضر که بازار برگزاری وبینار گرم می باشد این مورد بسیار می تواند کارساز باشد. با استفاده از این سایت شما می توانید وبینار ها و جلسات آنلاین خود را به راحتی برگزار کنید.

سایت اس ام اس فا با توجه به تجربه و تیم حرفه ای که دارد. قادر است تا صفر تا صد زمانبندی ارسال و طراحی این پیام ها را انجام دهد.

برچسب ها
به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ اس ام اس فا به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه