2020/08/08

تبلیغات پیامکی برای مشاغل و کسب و کارها، روشی کاربردی و موثر است که با صرف کمترین هزینه، شرکت شما را به اهداف تبلیغاتی خود نزدیک تر می کند.
امروزه تبلیغات و معرفی محصولات و خدمات خود به جامعه، نقش زیادی در جذب مشتری و موفقیت شرکت ها دارد. درست است که تبلیغات، هزینه هنگفتی را به شرکت ها و صاحبان صنایع تحمیل می کند،
اما به دلیل این که یکی از عوامل اصلی بقای کسب و کار می باشد، سازمان ها و شرکت های مختلف هزینه ای متناسب با بودجه خود برای آن در نظر می گیرند.
استفاده از تبلیغات پیامکی، روشی کاربردی و موثر است که با صرف کمترین هزینه، شرکت شما را به اهداف تبلیغاتی خود نزدیک تر می کند.
تبلیغات خوب و باکیفیت می تواند در زمان کوتاهی کسب و کار شما را به بخش زیادی از جامعه معرفی کند و باعث رشد و پیشرفت چشمگیر شرکت شما شود.
تبلیغات باید به گونه ای باشد که ویژگی های منحصر به فرد محصولات یا خدمات شرکت شما را در زمان کوتاهی به مخاطب ارائه دهد و در همان زمان کوتاه در ذهن مخاطب ثبت شود که استفاده از تبلیغات پیامکی این ویژگی را دارا می باشد.
در تبلیغات خوب، مشتری یا مصرف کننده به شناخت کافی از محصول، ایده یا خدمات شرکت شما می رسد و به استفاده از آن ها تمایل پیدا می کند.
در دنیای تبلیغات، حفظ مشتری به اندازه جذب مشتری اهمیت دارد و اگر تبلیغات محصولات و خدمات شرکت شما تاثیرگذار و مداوم باشد، مشتری را به استفاده از آن ها ترغیب خواهد کرد.

انواع مختلف رسانه های تبلیغاتی ؛ تبلیغات پیامکی

در دنیای امروز انواع مختلف رسانه های تبلیغاتی مانند روزنامه ها، مجلات، رادیو و تلوزیون، رسانه های اجتماعی، بیلبوردها و تبلیغات محیطی، ارسال پیامک تبلیغاتی و تبلیغات در وبلاگ ها و وبسایت ها وجود دارد و انتخاب یک روش تبلیغاتی متناسب با اهداف و بودجه شرکت ها، تبدیل به دغدغه ای برای آن ها شده است.
در ادامه این مقاله قصد داریم،روش تبلیغاتی ارسال پیامک را به شما معرفی کنیم که بستر آن برای همه افراد و شرکت ها فراهم می باشد.
امروزه گوشی موبایل، با توجه به کاربردهای گسترده ای که دارد تبدیل به یک ابزار ضروری در زندگی روزمره افراد شده است و با توجه به این که این وسیله ارتباطی در دسترس اقشار گوناگون و گروه های سنی مختلف می باشد،
قابلیت فراوانی برای اطلاع رسانی و معرفی محصولات و خدماتی که به جامعه ارائه می شود را دارد.
ارسال پیامک تبلیغاتی، روشی مطمئن و ارزان برای معرفی محصولات و خدمات شرکت شما می باشد.

ویژگی های ارسال تبلیغات پیامکی

ارسال پیامک تبلیغاتی، یک روش ساده و سریع است که اطلاعات لازم در مورد محصولات یا خدمات شرکت شما را درکوتاه ترین زمان ممکن در اختیار مشتریان احتمالی تان قرار می دهد.
همچنین، ارسال اس ام اس تبلیغاتی نسبت به سایر روش های تبلیغ ارزان تر و کم هزینه تر می باشد و در این روش، نیاز به صرف هزینه و سرمایه گذاری زیاد شرکت ها برای تبلیغات نمی باشد.
یکی از مهم ترین مزایای استفاده از پیامک تبلیغاتی این است که نیاز به اتصال به اینترنت ندارد و حتی ساده ترین گوشی های تلفن همراه هم از این قابلیت برخوردار هستند.
در نتیجه تعداد مخاطبان شما و به تبع آن شناخت از کسب و کار و محصول شرکت شما افزایش می یابد.
در حالی که اگر پیام تبلیغاتی خود را در فضای مجازی مانند وبسایت ها و وبلاگ ها و یا شبکه های مجازی قرار دهید،
ممکن است قابل دسترس برای همه افراد حتی کسانی که ممکن است به کسب و کار شما نیاز داشته باشند، نباشد و از طرفی در فضای مجازی شما قادر نیستید تحلیل کاملی از نحوه بازدید تبلیغ خود داشته باشید.
در این روش، پیامک تبلیغاتی شما به صورت انبوه و تعداد بالا ارسال می شودو می توانید آمار دقیقی از میزان دیده شدن آن ها داشته باشید.
و از دریافت پیامک خود توسط مخاطب اطمینان حاصل کنید.
در روش ارسال تبلیغات پیامکی ، خودتان می توانید گروه و یا مخاطبانی را که پیامک تبلیغاتی شما را دریافت می کنند را تعیین کنید،
به عبارت دیگر جامعه هدف برای پیامک خود داشته باشید.

جامعه هدف در تبلیغات پیامکی

جامعه هدف می تواند به عنوان مثال، به صورت ارسال پیامک به شماره های دلخواه، ارسال پیامک به مشاغل مورد نظر و مرتبط با پیامک تبلیغاتی شما، ارسال پیامک به یک منطقه خاص مانند استان یا شهر و یا ارسال اس ام اس بر اساس کدپستی باشد.
در فعالیت های بازاریابی برای رسیدن به بهترین نتیجه و اثر بخشی بیشتر پیامک تبلیغاتی، علاوه بر انتخاب جامعه هدف متناسب با کسب و کار خود، باید به شیوه نوشتار متن پیامک و زمان ارسال پیامک تبلیغاتی دقت کافی داشته باشیم.
پیامک تبلیغاتی، در کمترین زمان به صورت انبوه ارسال می شود و احتمال جذب مشتری جدید افزایش می یابد.
زمان بندی مناسب ارسال اس ام اس، یعنی اس ام اس تبلیغاتی را در زمانی از روز ارسال کنیم که منجر به واکنش منفی مشتری نشود و برای او مزاحمت ایجاد نکند.
به عنوان مثال، معمولا روز شنبه برای ارسال اس ام اس تبلیغاتی مناسب نیست و کمترین بازخورد را از طرف مشتری خواهید داشت.
ارسال اس ام اس تبلیغاتی در زمان مناسبی از روز باعث می شود بتوانید تعامل بهتری با مشتری خود داشته باشید.

متن پیامک های تبلیغاتی

در نگارش متن پیامک تبلیغاتی هم باید به کوتاهی، سادگی و تاثیر گذاری متن توجه کنید و این که هدف از ارسال تبلیغات پیامکی چیست و جامعه هدف، چه گروهی از مردم هستند را مد نظر قرار دهید.
زمان، در دنیای کسب و کار و بازاریابی بسیار مهم است و کسب و کارهایی که معرفی محصولات و خدمات خود را با سرعت بیشتری انجام می دهند از رقیبان و همکاران خود بسیار موفق تر خواهند بود.
صرفه جویی در زمان، مزیت دیگری است که در ارسال تبلیغات پیامکی به مراتب بیشتر از سایر روش هاست.
روش های دیگر تبلیغاتی، مانند تبلیغات در یک وبسایت و ایجاد هماهنگی های لازم با مسئولین سایت، زمان زیادی را از شما خواهد گرفت و در این مدت ممکن است مشتریان شما جذب خدمات و محصولات شرکت های دیگر شوند.
اما خدماتی مانند سرویس ارسال پیامک به صورت انبوه با پوشش دادن حجم زیادی از مخاطبان، شما را به اهداف بازاریابی خود نزدیک تر می سازد، فروش محصولاتتان را افزایش می دهد و با صرف زمان و هزینه کمتر بازدهی بیشتری برایتان خواهد داشت.
پرداخت هزینه تبلیغات پیامکی ، بسته به این که شما نیاز به ارسال مکرر پیامک دارید و یا این که تعداد ارسال پیامک های شما محدود است،متغیر می باشد و قیمت های متفاوتی برای هر کدام از پنل ها وجود دارد.
اس ام اس فا یک شرکت ارائه دهنده خدمات سرویس ارسال پیامک انبوه، با بهترین کیفیت می باشد.
که شما را در رسیدن به اهداف بازاریابی و تبلیغاتی تان یاری خواهد کرد.
و می توانید در کنار پنل پیامکی از خدمات جانبی شرکت هم استفاده نمایید.
کار با پنل تبلیغاتی ارسال پیامک، بسیار ساده می باشد و شما می توانید شخصا به ارسال اس ام اس اقدام نمایید.

برچسب ها
به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ اس ام اس فا به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه