2020/09/18

ارسال پیامک تبلیغاتی برای جذب مشتری یکی از متداول ترین شیوه های افزایش مشتری و حفظ مشتریان قدیمی است که مدیران از آن استفاده می کنند.
آیا برای حفظ مشتریان و مخاطبان قبلی خود چاره ای اندیشیده اید؟!
آیا می دانید هنگامی که فروشی صورت می گیرد، چقدر برای آن هزینه شده است و این هزینه ها با ارسال پیامک تبلیغاتی می تواند حفظ شود؟
آیا شما همچون دیگر مدیران راه ارتباطی با مشتریان قبلی گذاشته اید تا چنانچه محصول و خدمات جدیدی برای ارائه داشتید، بتوانید اطلاع رسانی کنید؟
بسیاری از ما در ایام خاص سال مانند عیدها، جشن ها، تاریخ تولدها و شهادت ها تمایل داریم اس ام اس دریافت کنیم. اس ام اس های تبلیغاتی روز تولد که توسط بانک های کشور ارسال می شود، برای همه ما شناخته شده است.
یکی از دغدغه های قطعی و مهم هر مدیری، تبلیغات برای شغل و کسب و کار خود می باشد. با حضور فناوری اطلاعات در زندگی تک تک ما، به آنی می توانیم با دنیای پیرامون خود ارتباط برقرار نماییم.
روش های مبتنی بر تکنولوژی توانسته به کسب و کارها رونق بسیاری ببخشد، پس از این فرصت خوب استفاده لازم را ببرید.
همه مدیران می دانند که بدون تبلیغات نمی توان کسب و کار را گسترش داد. هر مدیری بسته به نیاز مجموعه، سازمان و شرکت خود نوع خاصی از تبلیغات را انتخاب می کند.

عدم نیاز به تجهیزات گوشی هوشمند

یکی از مزیت های مهم استفاده از پنل پیامکی این است که مخاطبان شما لازم نیست تجهیزات خاصی برای دریافت پیامک داشته باشند. اگر مشتریان شما حتی گوشی ساده ای داشته باشند، پیامک را دریافت خواهند کرد.
در سایر روش های تبلیغاتی مبتنی بر شبکه های اجتماعی لازم است گوشی مخاطب و مشتری شما، شبکه اجتماعی مورد نظر را نصب داشته باشد. این موضوع نیازمند داشتن گوشی هوشمند ویا لپ تاپ و کامیپوتر می باشد.
در این مقاله می خواهیم در مورد ارسال پیامک انبوه برای شما بگوییم و مزیت های آن را برشماریم. پس تاپیک های زیر را با ما همراه باشید:
ارسال پیامک تبلیغاتی ؛ ارسال فقط با یک کلیک
ارسال پیامک تبلیغاتی ؛ ارسال زمان بندی شده در ایام خاص
ارسال پیامک برای محصولات و خدمات جدید
ارسال پیامک تبلیغاتی ؛ اطلاعات تماس ما

ارسال پیامک تبلیغاتی ؛ ارسال فقط با یک کلیک

اگر شما بدون پنل اس ام اس و با گوشی خود بخواهید پیام انبوه ارسال کنید، حتما می دانید این کار همیشه و برای همه گوشی ها فراهم نمی باشد.

ضمن آنکه احتمال دارد پیامک به تعدادی از مخاطبان ارسال نشود. چنین پیامی همچنین محدودیت نفرات دارد و مثلا ممکن است نتوانید به 1000 نفر همزمان پیامک ارسال کنید.
وقتی شما پنل اس ام اس داشته باشید، می توانید لیستی از شماره مخاطبان و مشتریان خود را یکبار وارد پنل کنید و دفعات دیگر صرفا با انتخاب کردن نام لیست، پیام خود را صرفا با یک کلیک به آنی برای همه مشتریان ارسال کنید.
مزیت این موضوع، صرفه جویی در وقت شما و ارسال همزمان و سریع به تمامی مخاطبان می باشد. اگر شما سریعا بخواهید مطلبی را به تمامی مشتریان ارسال کنید و زمان شما محدود باشد، استفاده از پنل اس ام اسی در لحظه ای می تواند کار شما را راه بیندازد.

ارسال پیامک تبلیغاتی ؛ ارسال زمان بندی شده در ایام خاص

اگر شما بخواهید پیامک های خود را در یک زمان خاص به مشتریان ارسال کنید، مثلا می خواهید حتما شب عید به مشتریان پیامک دهید، و آن موقع در سفر هستید ویا دسترسی به اینترنت، لپ تاپ و دیگر موارد نیاز برای ارسال پیامک ندارید، در این مواقع می توانید با پنل اس ام اس، پیامک زمان بندی شده ارسال کنید.
در این زمان ها می توانید یک مطلب به یاد ماندنی برای مخاطب ارسال کنید تا دفعات دیگر، پیامک فروش محصولات و خدمات ارائه دهید.
لازم نیست همواره پیامک فروش به مشتریان و مخاطبان ارسال کنید، می توانید تاریخ تولد آن ها را در پنل وارد کرده و روز تولدشان پیام جالب و جذاب ارسال کنید.
پیامک های شما می تواند حاوی یک بیت شعر، یک متن طنز ویا جملات ادبی باشد که مشتری آن را دوست داشته باشد.

ارسال پیامک برای محصولات و خدمات جدید

وقتی شما محصول و خدمت جدیدی به مشتریان ارائه می دهید، مشتریان قبلی را چگونه باخبر می کنید؟! مشتریان قبلی سرمایه نامحسوس شما هستند و باید برای آن ها ارزش قائل باشید.
بیشتر کسب و کارهای موفق مشتریانی دارند که از آن ها چند بار خرید می کنند. این کسب و کارها ارتباط خود با مشتریان قدیمی را حفظ کرده اند.
همچنین پیش آمده که مشتریان قدیمی با اینکه سبک کار رقبای شما را دیده اند، اما همچنان از شما خرید می کنند. این کار مطمئنا می دانید بدون تبلیغات و حفظ ارتباط با مشتری امکان پذیر نیست.
دلیل دیگر استقبال از سامانه پیامکی، کم بودن هزینه های آن نسبت به سایر روش های تبلیغاتی می باشد. در واقع باید گفت، سامانه پیامکی جزء فعالیت های تبلیغاتی کم هزینه می باشد که بسیاری از کسب و کارها استفاده می کنند تا فعالیت های خود را گسترده کنند.

ارسال پیامک تبلیغاتی ؛ اطلاعات تماس ما

در اس ام اس فا شما می توانید ارسال و مدیریت پیامک انبوه داشته باشید، می توانید پنل و خطوط اختصاصی انتخاب کنید و یا فقط ارسال پیامک بدون داشتن پنل اس ام اس انجام دهید.
ممکن است ترجیح دهید پنل اس ام اس نداشته باشید و فقط ارسال پیامک انبوه انجام دهید، در این مواقع هزینه تمام شده شما بیشتر خواهد شد. ضمن آنکه وقتی پنل اس ام اس دارید، مدیریت آن در هر لحظه و مکانی با خود شما می باشد و نیاز به تماس دوباره با شرکت برای پرداخت هزینه پیامک انبوه ندارید.
یعنی اگر شما امروز تصمیم بگیرید که برای مشتریان اس ام اس انبوه ارسال کنید، می توانید با باز کردن پنل مدیریتی این کار را انجام دهید. بسیاری از مدیران ترجیح می دهند گرداننده ی همه امور، خودشان باشند.
برای انتخاب موارد متناسب با شغل خود، با کارشناس سایت تماس حاصل نموده، سوالات خود را بپرسید و سفارش تان را ثبت کنید.

برچسب ها
به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ اس ام اس فا به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه