2022/03/04

اس ام اس منطقه ای یکی از بهترین راهکارها برای صرفه جویی در هزینه و انجام تبلیغات است. هنگامی که مشغول به انجام یک کسب و کار محلی هستید، تبلیغات هدفمند اهمیت زیادی دارند. مشتریان شما در این شرایط افرادی خاص، در محدوده مشخص هستند. این محدوده می‌تواند یک شهر، منطقه یا خیابان باشد. ارسال تبلیغات از طریق پیامک به مناطق دوردست می‌تواند موجب هدر رفتن بودجه شما شود. به همین علت پیام کوتاه منطقه‌ای به عنوان راهکاری موثر می‌تواند در این زمینه شناخته شود.

مجموعه اس ام اس فا با بررسی شرایط به تفکیک شهر، منطقه و کد پستی می تواند پیامک های تبلیغاتی شما را به مشتریان ارسال کند. این خدمات به صورت جامع می‌تواند مزایایی گسترده‌ای برای شما داشته باشد. برای افزایش آگاهی از برند در منطقه ای خاص، ارسال پیامک منطقه ای بهترین گزینه محسوب می شود.

اس ام اس منطقه ای چیست؟

همانگونه که از نام پیام کوتاه منطقه ای تبلیغاتی پیداست، این روش تبلیغاتی به منطقه ای خاص اختصاص می یابد. پیام های تبلیغاتی خود را می‌توانید برای مشتریان در منطقه ای خاص ارسال کنید. این افراد به محلی که مشغول به کسب و کار هستید، نزدیک خواهند بود. استفاده از این روش تبلیغاتی برای شهرهای بزرگ می تواند اهمیت بالایی داشته باشد.
ارسال اس ام اس منطقه ای در چنین شرایطی علاوه بر افزایش شانس یافتن مشتری موجب جلوگیری از هدر رفت هزینه ها برای مدیران کسب و کار ها می شود. بهره مندی از این روش تبلیغاتی به بهترین شکل می تواند افرادی که دسترسی به خدمات و محصولات شما دارند، را آگاه نمایند. در پنل پیامکی که ما در مجموعه اس ‌ام ‌اس فا فراهم کرده ایم موارد متعددی پیش روی شما برای ارسال پیامک قرار گرفته اند.
استفاده از پیامک منطقه ای نسبت به روش‌های تبلیغاتی دیگر بسیار کارآمد است. ارسال پیام به شماره موبایل های نزدیک به محل کسب و کار شما به خوبی می‌تواند تاثیرگذاری خود را نشان دهد.

پیامک منطقه ای

روش های ارسال پیامک منطقه ای

روش های مختلفی برای ارسال sms منطقه ای وجود دارد. در پنل پیامکی تهیه شده توسط اس ‌ام ‌اس فا به روش های مختلفی می توانید تبلیغات خود را انجام دهید.

ارسال پیامک از روی نقشه

برای پیامک منطقه ای یکی از جذاب ترین روش ها، ارسال پیامک از روی نقشه محسوب می شود. بهره مندی از این ابزار به مدیران کسب و کارها کمک می‌کند تا پیامک های تبلیغاتی خود را به منطقه ای خاص از روی نقشه ارسال کنند. این روش تبلیغاتی یک روش موثر محسوب می شود. فراموش نکنید مجموعه اس ام اس فا تمام شماره ها را به تفکیک اپراتور در اختیار داشته و پیامک تبلیغاتی برای آنها ارسال می کند.

ارسال پیامک بر اساس کد پستی

از دیگر روش های استفاده از این قابلیت بر اساس کدپستی خواهد بود. مجموعه اس ‌ام ‌اس فا با بهره مندی از کد پستی مناطق خاص به شما خدماتی گسترده در این زمینه ارائه می‌دهد.

ارسال پیامک بر اساس شهر و استان

گاهی اوقات این نوع فعالیت شما گسترده تر از منطقه خواهد بود. به همین علت می توانید اس ‌ام ‌اس منطقه ای را بر اساس شهر و استان ارسال کنید. ما در این مجموعه پیامک های هدفمند را متناسب با نیاز شما به ساکنین در شهرها و استان های مختلف ارسال خواهیم کرد. یکی از ویژگی هایی که مجموعه اس ام اس فا در نظر گرفته ایم، پوشش گسترده نقاط مختلف کشور محسوب می‌شود.

ارسال پیامک بر اساس پیش شماره

هر اندازه حوزه فعالیت شما گسترده تر باشد، مجموعه اس ام اس فا خدمات خود را گسترش می دهد. گاهی اوقات به واسطه فعالیت شما که می تواند چند استان را در بر گیرد، نیاز به ارسال پیامک منطقه ای برای مکان ها و استان های مختلف دارید. فیلترهای مختلفی را ما برای ارسال پیامک در این شرایط مد نظر قرار می دهیم. به عنوان مثال اگر خدمات ارائه شده توسط شما برای بانوان است، ما پیامک را برای این دسته از افراد ارسال خواهیم کرد. این شرایط موجب جلوگیری از پرداخت هزینه‌ های ناکارآمد خواهد شد.
ارسال پیامک منطقه ‌ای برای استان‌های همجوار تاثیر فراوانی در کسب و کارهای گسترده دارد. کافیست پیش شماره مورد نظر خود را با ما در میان گذاشته و خدماتی جامع دریافت کنید.

مزایای ارسال پیامک تبلیغاتی منطقه ای

همانگونه که عنوان کردیم استفاده از پیامک منطقه ‌ای مزایای گسترده‌ای برای مدیران کسب و کارها دارد. ارسال پیامک هدفمند به عنوان ویژگی و مزیت بزرگ این روش تبلیغاتی شناخته می شود. علاوه بر این صرفه جویی در هزینه ها به خوبی می تواند شما را به اهداف خود برای ارتقاء کسب و کار برساند. اگر به دنبال جذب مشتری واقعی هستید، این روش تبلیغاتی شانس شما را به مقدار قابل توجهی افزایش می‌دهد. برای افزایش آگاهی افراد از برند خود در منطقه ای خاص، ارسال پیامک‌های تبلیغاتی منطقه ‌ای به بهترین شکل اثرگذاری خود را نشان می دهد.

ارسال پیامک تبلیغاتی منطقه ای با اس ام اس فا

در هر نقطه‌ای از کشور که فعالیت می کنید، اس ‌ام ‌اس فا خدمات خود را به شما ارائه خواهد داد. ارسال پیامک منطقه ای و انجام تبلیغات انبوه به عنوان راهکاری موثر برای ارتقاء کسب و کار شناخته خواهد شد. اگر به دنبال دریافت یک پنل برای ارسال پیامک هستید، نیاز خود را با ما در میان بگذارید. روش های مختلفی ما برای ارسال پیامک تبلیغاتی منطقه ای در نظر گرفته ایم.

برچسب ها
به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ اس ام اس فا به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه