2022/03/04

ممکن است شما کسب و کاری داشته باشید و به فکرتان نرسد چگونه آن را تبلیغ کنید؛ در این موقع چه کرده‌اید؟ در ادامه مطلب قصد داریم یکی از بهترین راه های تبلیغ کسب و کار را برای شما شرح دهیم به همراه توضیحات کامل آن که قطعاً می‌تواند به شما کمک بسیاری کند.

فهرست مطالبی که در این مقاله برای شما شرح خواهیم داد:

  • چگونه کسب و کار خود را تبلیغ کنیم؟
  • ویژگی های یک تبلیغ خوب
  • پنل اس‌ ام اس چیست و چه کاربردی دارد؟
  • کدام پنل اس ام اس بهتر است؟
  • اس ام اس فا چیست و چه امکاناتی در اختیار ما قرار می دهد؟
  • تعرفه پنل های اس ام اس فا چقدر است؟
  • چگونه با پنل اس ام اس فا کسب و کار خود را تبلیغ کنیم؟
  • سوالات متدول درباره پنل اس ام اس فا

چگونه کسب و کار خود را تبلیغ کنیم؟

امروزه برای تبلیغ کسب و کار راه های بسیاری وجود دارد از جمله تبلیغ در شبکه های اجتماعی، تبلیغ در سایت ها، تبلیغ در روزنامه و … ؛اما بهترین راه چیست؟ آیا تا به حال به این فکر کرده اید؟ ما به شما پیشنهاد می کنیم از پنل های اس ام اس فا برای تبلیغ کسب و کار خود استفاده کنید، شاید بپرسید چرا؟ پاسخ این سوال روشن است چون شما با پنل اس ام اس فا می توانید برای ارسال اس ام اس متنی و همچنین ارسال لینک در اس ام اس، شهر، شغل، جنسیت، سن و … را تعیین کنید!
منظور از این حرف این است که شما می توانید تبلیغ خود را برای افراد با ویژگی هایی که مشخص کرده اید ارسال کنید، اس ام اس فا یک بانک در اختیار شما می گذارد که با استفاده از آن، این کار ممکن می شود.

ارسال لینک در اس ام اس

ویژگی های یک تبلیغ خوب

یک تبلیغ خوب شامل ویژگی های بسیاری است است که بتواند افراد را به سمت خود بکشد، یعنی یک تبلیغ خوب باید آنقدر جذاب باشد که افرادی که با آن رو به رو می شوند در کسری از ثانیه وارد آن شوند! البته نا گفته نماند، هرچیز ساده‌ای حتما ساده نیست! شاید منظور از این حرف را متوجه نشوید، اما منظور ساده است، یعنی ممکن است یک تبلیغ هم ساده و هم جذاب باشد آن هم همزمان.
امروزه حتی در طراحی های گرافیکی المان های ساده و چیدمان خلوت بسیار تأثیر گذار تر است، یعنی یک طراح گرافیک باید سعی کند طراحی اش را ساده انجام دهد اما در عین حال جذاب!

پنل اس ام اس چیست و چه کاربردی دارد؟

پنل اس ام اس همانطور که از نامش مشخص است یک پنل است برای ارسال اس ام اس یا همان پیامک، خب شاید بپرسید چرا باید از این پنل استفاده کنیم وقتی با سیم‌کارت و موبایل خود می‌توانیم پیامک ارسال کنیم؟

در پاسخ به سوال بالا باید بگوئیم:

پنل ارسال پیامک امکاناتی بسیار فراتر از پیامک ساده با موبایل دارد، مانند ارسال انبوه پیامک همزمان، بانک شماره (بر اساس انتخاب خود و اولویت ها پیامک بفرستید)، هزینه کمتر.
علاوه بر اینها شما برای ارسال پیامک به تعداد زیاد یا انبوه با موبایل نمی توانید به راحتی این کار را انجام دهید و بسیار زمان بر است، اما یک پنل پیامک به راحتی و در یک زمان تعداد انبوهی پیامک می تواند ارسال کند.
ناگفته نماند که قابلیت و امکان ارسال لینک در اس ام اس هم در این سامانه میسر و در دسترس است.

کدام پنل اس ام اس بهتر است؟

امروزه سایت های بسیاری امکانات و پنل اس ام اس انبوه را ارائه می دهند، البته همه این سایت ها معتبر نیستند و هزینه های آنها هم معمولا بالاست. سایت اس ام اس فا پنلی که دارای تمامی امکانات است در اختیار شما قرار می دهد برای ارسال پیامک و همچنین ارسال لینک در اس ام اس که می‌توانید نهایت استفاده را از آن ببرید، البته بسته به نوع سرویسی که خریداری می کنید امکانات کمی متفاوت است.

سایت اس ام اس فا هم معتبر است و هم هزینه بسیار کمی بابت خرید و ارسال پیامک از طریق پنل از شما می گیرد و این یکی از نقطه های قوت اس ام اس فا است. همانطور که بالاتر هم اشاره شد قابلیت ارسال لینک در اس ام اس هم در این مرکز وجود دارد که به شدت در افزایش رونق کسب و کار موثر است.

ارسال لینک در اس ام اس

اس ام اس فا چیست و چه امکاناتی در اختیار ما قرار می دهد؟

همانطور که در بالا گفته شد اس ام اس فا یک پنل ارسال اس ام اس انبوه است که با استفاده از آن می توانید پیامک انبوه ارسال کنید، همچنین می توانید به ارسال لینک با اس ام اس بپردازید و کسب و کار خود را تبلیغ کنید. اس ام اس فا تقریباً هر امکاناتی که بخواهید در اختیار شما قرار می دهد، از ارسال پیامک انبوه گرفته تا بانک شماره و اطلاعاتی و تعیین سن و شغل و … کسانی که پیامک را دریافت می کنند.

ارسال لینک در اس ام اس و اهمیت آن

یک نوع از تبلیغات پیامکی به صورت ارسال لینک در اس ام اس است که در این نوع تبلیغات، شخص تبلیغ کننده، اقدام به درج یک لینک در اس ام اس های ارسالی می کند. بازار هدف این نوع تبلیغات لینک دار معمولا افرادی اند که از قبل به عنوان بازار هدف شخص ارسال کننده در نظر گرفته شده اند.
ارسال لینک در اس ام اس می تواند باعث ورود حجم زیادی از مشتریان، مصرف کنندگان و یا بازدیدکنندگان به همان لینکی که در اس ام اس ارسال شده شود. لذا این نوع تبلیغ پیامکی رونق زیادی برای کسب و کار ارسال کننده می تواند به همراه داشته باشد.بسیاری از تولیدکنندگان اپلیکیشن های موبایلی از این روش جهت افزایش نصب کنندگان بازی و یا برنامه هایشان بهره می گیرند.

تعرفه پنل های اس ام اس فا چقدر است؟

بسته به پنلی که خریداری می کنید و نیازهایی که دارید این تعرفه متفاوت است، البته هر پنلی یکسری امکاناتی دارد که پنل با قیمت کمتر فاقد آنهاست. به عبارتی دیگر یعنی پنل ۲۹ هزار تومانی امکانات پنل ۲۵۹ هزار تومانی را ندارد، امکانات پنل ها نسبت به یکدیگر متفاوت است.
شما با خرید پنل پیامک پایه ۳۰۰ پیامک هدیه و ۲۰٪ امکانات را تحویل می‌گیرید، این پنل دارای یک خط اختصاصی است.
هزینه ارسال هر پیامک با این پنل ۴۰.۴ تک تومان می‌باشد و نسبت به بقیه پنل‌ها و موبایل بسیار به صرفه می‌باشد و از لحاظ اقتصادی گزینه بسیار مناسبی است.

ارسال لینک در اس ام اس

چگونه با پنل اس ام اس فا کسب و کار خود را تبلیغ کنیم و لینک بفرستیم؟

شما با خریداری یک پنل از اس ام اس فا و شارژ کردن پنل به اندازه نیازی که دارید می‌توانید متن دلخواه خود را همراه با لینک نیز به افرادی که می خواهید ارسال کنید و در این زمینه اس ام اس فا گزینه بسیار مناسبی است.

برچسب ها
به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ اس ام اس فا به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه