2022/02/28

پنل اس ام اس پزشکان یکی از بهترین و جدیدترین راه های ارتباطی بین پزشک با بیمار است.

آقای اسکندری. با سلام. به علت جراحی اورژانسی پیش آمده برای دکتر، نوبت شما لغو و به زمان دیگری موکول می شود. زمان مراجعه شما به مرکز درمانی از طریق پیامک به شما اعلام می شود. به نظر شما این پیامک تا چه حد در زمان و آسایش و رفاه بیمار تاثیر می گذارد. ممکن است آقای اسکندری برای مراجعه به مرکز درمانی، مرخصی گرفته باشد. یا احتمال دارد برای حضور در مرکز درمانی نیاز باشد تا مسافت طولانی را طی کند. پس دریافت این پیامک کوتاه، نشانه اهمیت مرکز درمانی و پزشک به حقوق بیمار است.

 

در روش های گذشته که به نوعی سنتی محسوب می شوند، اشکالات زیادی وجود دارد. بنابراین برای ارتقای سطح کیفی خدمات پزشکان به بیماران، امروزه اکثر پزشکان از این پنل های پیامکی استفاده می کنند. اما بهتر است تا ببینیم کاربردهای پنل پیامکی برای پزشکان چیست و چرا باید از آن استفاده کنند؟ با ما تا پایان این بخش همراه باشید.

پنل اس ام اس پزشکان چه کاربردی دارد؟

پنل اس ام اس پزشکان کاربردی ترین اقدامی است که می توان اطلاع رسانی بیماران انجام داد. امروزه بسیاری از پزشکانی که مراجعه کنندگان زیادی دارند، برای نظم دهی و ساماندهی به کارهایشان از پنل پیامکی استفاده می کنند. اما بهتر است ببینیم این پنل چه کاربردهایی دارد و مزایای استفاده از آن چیست؟

  • پل ارتباطی موثر بین پزشک و بیمار

یکی از کاربردهای پنل پیامکی برای پزشکان این است که با استفاده از این پنل پل ارتباطی مناسبی بین پزشک و بیماران برقرار می شود. گاهی اوقات نیاز است تا بیمار روند درمانی اش را طی چندین مرحله پیگیری کند. بدین ترتیب و با استفاده از پنل اس ام اس پزشکان می تواند به راحتی و با صرف وقت و هزینه بسیار کم مراحل درمانش را پیگیری کند.

از دیگر کاربردهای پنل اس ام اس پزشکان این است که به راحتی می توانند پیام یادآوری نوبت به بیماران ارسال کنند. گاهی اوقات ممکن است تماس تلفنی برای یادآوری نوبت ناموفق باشد. بنابراین ارسال پیام بهترین راه برای یادآوری نوبت به بیمار است.

مزایای استفاده از پنل پیامکی برای پزشکان

 

  • ارسال پیامک های اطلاع رسانی

پنل پیامک صرفا برای یادآوری نوبت به بیمار نیست. بلکه گاهی اوقات جنبه اطلاع رسانی نیز دارد. گاهی اوقات ممکن است پزشکان به هر دلیلی نتوانند در مراکز درمانی حضور پیدا کنند. یا ممکن است بنا به هر دلیلی محل کار پزشک تغییر کند. در این صورت با استفاده از پنل اس ام اس پزشکان، این موضوع به بیماران اطلاع رسانی می شود. با استفاده از این پنل پیامکی، اطلاع رسانی به موقع، با صرف زمان و هزینه کم و صد البته تاثیرگذارتری انجام می شود.

  • انجام تبلیغات پزشکی

در بین روش های مختلف تبلیغات، استفاده از پنل اس ام اس پزشکان گزینه مناسبی برای تبلیغات پزشکی است. قطعا این تبلیغات موثرتر خواهد بود.

  • دریافت انتقادات و پیشنهادات

از طریق پنل اس ام اس پزشکان بیماران می توانند انتقادات، پیشنهادات و نظرات خود را به پزشک اعلام کنند. قطعا مرکز درمانی مذکور برای رفع مشکلات یا بهبود ارائه خدمات، تدابیر لازم را در نظر می گیرد.

مقایسه استفاده از روش های سنتی و استفاده از پنل اس ام اس پزشکان

استفاده از پنل اس ام اس پزشکان یک روش نوین و مدرن به حساب می آید. این روش مزایای بسیار زیادی دارد که در بخش قبلی برایتان عنوان کردیم. اما تفاوت آن با روش های قدیمی چیست؟ روش های قدیمی که یکی از رایج ترین آنها تماس تلفنی با بیمار است، معایب بسیار زیادی دارد. یکی از معایب این روش عدم پاسخگویی بیمار است. امکان دارد زمان برقراری تماس، بیمار شرایط پاسخگویی نداشته باشد. در این صورت به دلیل حجم بالای کار منشی، ممکن است یادآوری به بیمار فراموش شود.

استفاده از پنل پیامکی برای تمامی مراکز درمانی

این روش شکایت بسیاری از بیماران را به همراه دارد. همچنین وقت و هزینه زیادی برای برقراری تماس با بیمار صرف می شود. بنابراین می توان گفت در این روش معایب زیادی وجود دارد. با توجه به کاربردهای پنل پیامکی پزشکان باید بگوییم استفاده از این پنل با توجه به مزایای آن بازخورد بهتر و بیشتری برای پزشکان خواهد داشت. قطعا در این صورت اعتماد و رضایت بیماران نیز جلب می شود.

کلام آخر
استفاده از پنل اس ام اس پزشکان تحولی بزرگ در سیستم نوبت دهی و اطلاع رسانی به بیماران است. این پنل پیامکی مزایای بسیار زیادی دارد که در این بخش به آنها اشاره کردیم. به خاطر داشته باشید دنبال کردن روش های نوین و جدید برای مدیریت زمان ویزیت بیماران، تاثیر زیادی در رضایت و اعتماد آنها می گذارد. بنابراین با روش نوین ساماندهی به کارها و نوبت دهی بیماران با موفقیت بیشتری انجام خواهد شد. این پنل پیامکی برای بیمارستان ها، مراکز بهداشتی درمانی، درمانگاه ها، مطب های شخصی و… کاملا مناسب است. قطعا پس از راه اندازی پنل اس ام اس پزشکان، تاثیر آن را بر رضایت و اعتماد بیماران مشاهده خواهید کرد.

برچسب ها
به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ اس ام اس فا به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه